Головна » 2014 » Вересень » 4 » ДЕНЬ ЗНАНЬ...ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ КРОКУЄ ПО УКРАЇНІ
ДЕНЬ ЗНАНЬ...ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ КРОКУЄ ПО УКРАЇНІ

Першовересень… День стоїть у шелестах золота та яскравих кольорах осінніх квітів.

Галаслива дітвора ще зрання зібралася на шкільному подвір’ї.

Урочиста лінійка розпочинається гімном  України. Звучить народна пісня «Пливе кача». В небо летять жовто-блакитні кульки в пам’ять Небесної сотні.

Виступ директора Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрели В.В. цього року особливо лаконічний і стриманий. Він вітає всіх з новим навчальним роком і бажає мирного неба.

Переможцям районних та обласних олімпіад, конкурсу Яцика  та спортивних змагань вручають грамоти і грошові винагороди. За перше місце учні отримують 90 гривень,за друге місце - 70 гривень, за третє місце – 60гривень. Всього учні отримують 3000 гривень, які щороку виділяє сільська рада с. Керецьки по програмі «Обдаровані діти».

Випускники минулого навчального року вже отримали 1000 гривень, які виділив Вальо В.І., депутат районної ради.

Заступник директора з навчально-виховної роботи В.М. Маровді дарує школі два мікрофони.

На лінійці  виступають випускники, першокласники, вчителі і батьки.

Лунає перший дзвінок і дітвора прямує до свіжопофарбованих класних приміщень, де класні керівники розпочинають перший  урок «Україна – єдина країна».

Вони розповідають дітям про те, що українці – велика нація, яка зуміла об’єднатися на Майдані, вибороти справедливість, нація, гідна зайняти достойне місце у світовій спільноті.

Галина Ракіна, голова методоб’єднання класних керівників

Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Переглядів: 571 | Додав: vorynjaknv | Рейтинг: 0.0/0