Головна » 2014 » Вересень » 10 » ЛИСТ СОЛДАТОВІ
ЛИСТ СОЛДАТОВІ

Добрий день, мій любий солдате!

У таку важку хвилину я звертаюсь до Тебе, бо Ти є зразком для всіх хлопчиків нашого класу і для мене особисто. Ще зовсім недавно слово «війна» не викликало у нас ніяких почуттів, а вже тепер – наганяє на всіх страх і сум.

Сподіваюся, що дуже скоро прийде той час, коли цей лист буде лише згадкою про те «пекло» через яке всі солдати Української Армії пройшли. Бережи себе задля майбутнього: ти побачиш іще своїх дітей, внуків, правнуків та щасливу Україну.

Я щоденно молюся перед іконою Божої Матері за Твоє здоров’я і Твоїх побратимів, та вірю, що Вона буде Вам помічницею. Ви віддаєте свої життя за наш спокій, а ми вам – свою любов та шану. Кожну неділю та свято наші односельчани на колінах у Божому храмі моляться за Мир на Україні. Впевнена – Господь їх почує.

Повертайся живий і ми збудуємо нову Україну. Добро завжди перемагає зло – треба тільки вірити.

Дай Боже нам перемоги!

З повагою до тебе учениця 4-А класу Симканич Олександра