Головна » 2016 » Січень » 29 » ЗИМОВА КАЗКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ
ЗИМОВА КАЗКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ

Зимова казка під час канікул

Пухнастий білий сніг за вікном, мороз хапає за щічки, швидко закінчується день і починається ніч. Так кінчається грудень і розпочинаються  канікули, а разом з ними в гості  приходять  свята.

Зимові канікули для школярів — це час, коли можна відправитися на відпочинок і забути про навчання. При цьому такий відпочинок збігається з новорічними святами — часом, коли на популярних курортах пік туристичного сезону.  А про те, де Ви збираєтеся провести відпочинок на зимових канікулах, необхідно подумати заздалегідь.

Посеред зими особливо відчувається брак тепла. Саме тому  на новорічні свята варто   відправитися на  курорт.

Учні 9-А класу разом з класним керівником Дочинець Н.В. відчули це, побувавши на екскурсії  по чудових оздоровчих перлинах Свалявщини

Санаторій «Квітка Полонини» приємно здивував  учнів  своєю  неповторною  самобутністю. Особливо приємно поплавати в басейні взимку, коли на вулиці лютують морози.

29 грудня 2015 року  учні Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Бучмея М.І. та Сакаля М.М. взяли  участь у другому   заліковому  етапі   обласних змагань ЗЦТКЕСУМ з техніки пішохідного туризму в залах, де   вибороли 7  призових місць в особистих  та 3 призові місця  в командних  змаганнях.

Зі  своїми вихованцями  Бучмей М.І   подолав маршрут     на гору «Сова», щоб  полюбуватися красою   зимових  Карпат.

З учнями  10-Б класу Ракіна  Г.М.  провела цікаву інтернет-подорож «Святкування Нового Року в країнах Європи».

Січень прийшов до нас з найбільшим зимовим святом – Різдвом. У ці дні треба забути старі образи, перепросити тих, кого ми могли розчарувати, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч  протягом цього року. Мабуть, найяскравіша народна  традиція Різдва – колядування та театральне дійство «Вертеп».

Споконвіку існує в нашому селі  гарний звичай бажати один одному  щастя, здоров'я, многих літ і всяких статків у хаті й  родині. Вже по святій вечері керечани починають ходити по хатах з колядками та вінчують господарям  миру та божої благодаті.

7 січня вихованці церковної школи показали театральне дійство для прихожан Петро-Павлівського храму, в якому маленькі артисти зачарували односельчан своїм виступом, змусили забути  клопоти, полинути разом   з школярами в минуле,побачити  ясну зорю, що вказувала шлях, де сталося чудо, ангел закликав поспішати до Дитятка — Христа, царі зі Сходу покладали дари, а всі разом співали колядки.

Приємно, що народні традиції збереглися і передаються з покоління в покоління, від батьків до дітей та радують серце ще й  сьогодні.

З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки. Вони приносять гарний бадьорий настрій і додають сил для продовження навчання в школі.

Шкода, що канікули швидко минають, але спогади про них ще надовго залишають прекрасні казкові враження .

Заступник директора з виховної роботи

Керецьківської   ЗОШ   І-ІІІ ступенів

Марія Дочинець