Головна » 2014 » Вересень » 4 » ЗВІТ ДИРЕКТОРА КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ НА ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИХ БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРАХ

У неділю, 31 серпня, в Керецьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся звіт директора школи Андрели Василя Васильовича перед батьками та громадськістю села. Василь Васильович прозвітував про підсумки навчально-виховного процесу за 2013-2014н.р. та конкретно про період на посаді директора  з листопада 2013 року.

Питання підсумків навчально-виховного процесу, стану матеріально-технічної бази та завдань, які стоятимуть перед педагогічно-учнівьким колективом у новому 2014-2015 н.р. було детально висвітлено директором на слайдах за допомогою мультимедійної дошки.

В обговоренні звіту брали участь:

В.М. Маровді –заступник директора з навчально-виховної роботи;

М.І.  Дочинець – заступник директора з виховної роботи;

М.І. Бучмей – вчитель фізкультури;

Т.М. Круглякова – мама учениці 8-А класу;

Т.М.Титнець - завідуюча дитячим садком, мама учениці 4-Б класу.

С.Д. Федорянич – мама учениці 11-А класу;

Сакаль Ірина – учениця 9-Б класу. Член учнівської ради старшокласників;

В.В.Вальо- районий депутат;

М.М. Маровді - сільський голова.

Всі вони відмітили належну роботу педагогічно-учнівського колективу та напрацювання в школі за звітній період. Роботу директора школи оцінене «добре».

Переглядів: 631 | Додав: vorynjaknv | Рейтинг: 5.0/1